Sociëteitsbestuur 2017
February 2017 - February 2018

Danique Jansen
Lianne Cecile Tolboom
Thomas Christiaan Derks
Jasper Jochem Peetsma
Fabrice Tshilumba

Sociëteitsbestuur 2016
February 2016 - February 2017

Jelle Wolbers
Rosa Susanna Amptmeijer
Derk Hubert Jan Snijders
Jorn Hans Hesseling
Eveline Rafaelle Maria Joore
Jop Willem Hubèrt Paulissen

Sociëteitsbestuur 2015
February 2015 - February 2016

Evelien Allegonda Johanna van Genugten
Joeri Massa
Elco Hermannus Bernardus Veldhof
Bernd Lok

Sociëteitsbestuur 2014-I
February 2014 - February 2015

Ralph Cornelis Godefriedus Gerlings
Bas van Buuren

Sociëteitsbestuur 2013-II
September 2013 - September 2014

Martine Catharina Matsje Oosterhoff

Sociëteitsbestuur 2013-I
March 2013 - February 2014

Mick Alexander van der Vegt
Matthias Joachim Winter
Martijn Lieuwe Rutgers

Sociëteitsbestuur 2012-II
September 2012 - September 2013

Christiaan Jozef Fries
Marlijn Dorine van Erk
Mauro Jerôme Verreussel

Sociëteitsbestuur 2012-I
March 2012 - March 2013

Philip Johannes Fransiscus Engbersen
Emile d'Angremont
Ferdinand Martijn Verbraak

Sociëteitsbestuur 2011-II
September 2011 - September 2012

Willie Lu
Reinout Hette Epke

Sociëteitsbestuur 2011-I
March 2011 - March 2012

Nicole Maria Wilhelmina Stroeken
Davida Flinsenberg

Sociëteitsbestuur 2010-II
September 2010 - September 2011

Mathijs Wilhelmus Hubertus Waegemakers
Wouter Tom Atse Moes

Sociëteitsbestuur 2010-I
March 2010 - March 2011

Bart van Ommen
Myrthe Renske Visser

Sociëteitsbestuur 2009-II
September 2009 - September 2010

Karine van Hal
Rogier van Zuijdam
Jasper Harry van Stratum

Sociëteitsbestuur 2009-I
March 2009 - March 2010

Tom Roelen

Sociëteitsbestuur 2008-II
September 2008 - September 2009

Vincent Kleiboer
Wouter Matthijs Breedveld
Rinke Kornelis de Wilde

Sociëteitsbestuur 2008-I
March 2008 - March 2009

Janneke Maria van den Heuvel
Fabian Tubbing

Sociëteitsbestuur 2007-II
September 2007 - September 2008

Huub Hendrikus Maria Besten
Berend Thomas Alberts
Rachel Elisabeth Kooper

Sociëteitsbestuur 2007-I
March 2007 - March 2008

Paulien Loes Stegehuis
Marco Kemp
Rick Hahn

Sociëteitsbestuur 2006-II
September 2006 - September 2007

David Meijer
Paulus August Maris Schoutsen
Harmen Jan Nauta

Sociëteitsbestuur 2006-I
March 2006 - March 2007

Michael Antonius Arnoldus Maria Rutjes
Nicolaas Willem de Meester

Sociëteitsbestuur 2005-II
September 2005 - September 2006

Arnica Frederika Berendina Wijers
David Vincent Nijhof

Sociëteitsbestuur 2005-I
March 2005 - March 2006

Mark Willem Vendel
Jeronimus Gijsbertus Maria Rasing
Vincent Evan Settelaar

Sociëteitsbestuur 2004-II
September 2004 - September 2005

Sanne Dieke Leppers
Marije Rosalie Bekke
Anita Fenny Dianne Kolhoop

Sociëteitsbestuur 2004-I
March 2004 - March 2005

Gido Jansen
Martijn Cornelis Jos van Steenis
Evert Erik van Hamersveld

Sociëteitsbestuur 2003-II
September 2003 - September 2004

Rik Willem ten Wolde
Timotheüs Edgar Klifman
Maarten Veger

Sociëteitsbestuur 2003-I
March 2003 - March 2004

Marjon Platje
Roel van der Hoorn
Jan-Willem Veldhuis

Sociëteitsbestuur 2002-II
September 2002 - September 2003

Matthijs Roderick Dee
Vincent Bakker
Stefan Matthias Werrie

Sociëteitsbestuur 2002-I
March 2002 - March 2003

Petrus Cornelis Rombouts
Krispijn José Keijzer

Sociëteitsbestuur 2001-II
September 2001 - September 2002

Marit Havermans
Quirinus Leonardus Gerardus van der Peet
Hylke Joustra

Sociëteitsbestuur 2001-I
March 2001 - March 2002

Sandra Foppen
Matthias de Visser
Rutger Joeri Rienks

Sociëteitsbestuur 2000-II
September 2000 - September 2001

Rick Bitter
Niels Rutger van der Wal
Reinardus Jacob Cornelis de Koning

Sociëteitsbestuur 2000-I
March 2000 - March 2001

Mark Hendrik Beijer
Kjell de Ruiter

Sociëteitsbestuur 1999-II
September 1999 - September 2000

Martijn Hans Albert Bonte
Niek Swagers
Michiel Sebastiaan de Jonge

Sociëteitsbestuur 1999-I
March 1999 - March 2000

Arnold Leonard Christiaan Peele
Klaaske Hieke van Abbema
Arnoud Gerhard Dokter

Sociëteitsbestuur 1998-II
September 1998 - September 1999

Hugo Elings
Jan-Willem Zwartsenberg
Mark Hoiting

Sociëteitsbestuur 1998-I
March 1998 - March 1999

Miente Bram Bakker
Suzanne Paques
Marlies Ruiter

Sociëteitsbestuur 1997-II
September 1997 - September 1998

Jaap Wiersma
Marc Alexander Wagner
Maartje Aaltje Bijlsma

Sociëteitsbestuur 1997-I
March 1997 - March 1998

Martijn Ferdinand Hildebrand
Jeroen van Bemmel

Sociëteitsbestuur 1996-II
September 1996 - September 1997

Epke Julius van der Werf
Frans Peter van de Logt
Sanne van Beekum

Sociëteitsbestuur 1996-I
September 1996 - March 1997

Suzan Maria Boon
Jurgen Henricus Ganzevles

Sociëteitsbestuur 1995
October 1995 - March 1997

Paulus Theodorus Johannes Maassen
Esther Janny Kromhout (tot maart 1997)
Thomas Henk Heidstra
Diana Vendrig (tot maart 1997)
Thijs Arlman
Wine te Meerman
Ralph Steenbergen